KONST / Ramar / Ram 4914569
nr 491 4569
Ram
1800-tal, förgylld, innermått : 102x142 (mindre skador)
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.200 kr
måndag 22 oktober 2007
20/10 10:29:04
3.000 kr
21/10 19:01:39
Tilgman Keramik